
Trio - Plafonieră LED OPIUM 4xLED/4,5W/230V
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda LED dimmabila care va inviora interiorul dvs.O puteti fixa oriunde deoarce in partea din spate are banda adeziva de inalta calitate.Acoperit cu un strat de silicon.Dimmerul si intrerupatorul se afla amplasate pe cablu.RGB - culoarea poate fi schimbata in functie de preferinte.Banda poate fi scurtata in locurile marcate in functie de nevoia dvs.Instalare usoara datorita Plug & Play.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Funcție | Autoadeziv/RGB/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Tip de fișă de curent | C |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 130 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 38 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Producător | Philips |

Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc