Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 104,39 RON la 135,9 RON:
Bandă LED dimabilă LUMOS LED/25W/230V 3m 4000K
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 104,39 RON până la 135,9 RON:
Descrierea produsului
Bandă LED care vă va lumina interiorul. Datorită utilizării diodelor COB, banda oferă un efect luminos uniform pe toată lungimea sa. Banda poate fi tăiată la fiecare 2,5 cm. O apăsare scurtă a întrerupătorului de pe cablu activează/dezactivează banda. O apăsare mai lungă poate reduce sau crește luminozitatea. Lungimea cablului: 1,9 m. Temperatura de culoare: 4.000 K.
Specificații
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu/Transformator inclus |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Flux luminos total | 2030 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Decorativ |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | LUMOS Kobi, LED STRIP Kobi |
| Producător | Kobi |
Produse similare

Bandă LED dimabilă LUMOS LED/25W/230V 3m 3000K
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bandă LED dimabilă Eglo 900577 2m COB STRIPE LED/13,2W/24/230V 2700-6500K + telecomandă
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED RGBW solar 2 în 1 Globo 33986-2 SOLAR LED/0,06W/3V IP44
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Bandă LED RGB+CCT GOSMART LED/21W/230V 5 m 2700-6500K IP44 Wi-Fi
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Philips 70101/31/P6 - Banda LED 2m RGB MYLIVING LIGHTSTRIPS LED/8W/230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Set de accesorii pentru paravan de balcon, 29 piese
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem de șină Zuma Line 3022 TUBE 6xGU10/35W/230V negru/auriu
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
INTEX Lampă LED multicolor pentru Bubble Spa 28503
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Bandă LED cu senzor 1,2 m LED/3,6W/230V Ecolite DX-CDA-1
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Globo 33598 - Lampă solară LED 0,06W 3V IP44
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Philips 70102/31/P2 - LED bandă MYLIVING LIGHTSTRIP 5m LED/24W/230V
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/210W/230V 3000-6500K argintiu + telecomandă
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED solar Globo 36576 LED/0,02W/3V IP44
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Bandă LED dimabilă Solight 180xLED/4,8W/230V 3m
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Markslöjd 704508 - LED Decorațiune TEXAS LED/6W/230V
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED decorativa Cuboid 4L
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Bandă LED COB inteligentă 3 metri RGB 35W 1040 lm 2700 - 6500K IP44
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Bandă LED dimabilă cu senzor de mișcare 2m LED/4,8W/12/230V
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Lanţul luminos cu cadouri din lemn
Electrică, din lemn
Livrare în peste 1 zi
Philips MYLIVING LIGHTSTRIPS 5m RGB LED 17W, stmívatelný pásek 70102/31/P6
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Bandă LED Solight WM59-NW LED/8W/m/230V 4000K 5m
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Banda LED inteligenta RGBW 5 metri 18W
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Bandă LED RGBW dimabilă 5m LED/11W/12/230V 2700-6500K Eglo 99686
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Bandă LED RGBW dimabilă 8m LED/24W/24/230V 2700-6500K Eglo 99687
În stocLivrare gratuită
Globo 28300 - Lampa de sare STONE 1xE14/15W/230V
Electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set de lumini solare, tip borcan - 3 LED-uri, alb cald
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Bandă LED RGB dimabilă Globo 39016 LED/6W/230V + telecomandă 1m
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Lampă LED RGB tactilă reîncărcabilă dimabilă de masă Globo 21044 LIZZY LED/1W/5V 1200 mAh auriu
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Lampă stradală solară LED SAMSUNG CHIP 50W 6,4V IP65 4000K + telecomandă
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
vidaXL Pavilion cu perdele & șiruri lumini LED, alb crem, 3x3 m
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de exterior Lucide 06802/01/43 LITTLE JOE LED/0,3W/3,7V IP44
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită