
Spot LED CASTRO 3xG9/7W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați cu ușurință propria atmosferă cu o singură lampă. Cu lampa LED SceneSwitch aveți la dispoziție trei moduri de iluminare: lumină funcțională la 2700 K. lumină albă naturală la 2500 K. strălucire caldă aurie la 2200 K. Folosiți pur și simplu întrerupătorul existent pentru a comuta între culori. Spre deosebire de becurile LED standard, aceste lămpi Philips oferă mai multe opțiuni de reglare fără a fi nevoie de un dimmer. Îndeplinește cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17,2 W |
| Tip | Spot |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Număr de becuri | 4 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 2200 K/2500 K/2700 K |
| Flux luminos total | 1720 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Series | BYRE Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităOrientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc