
Eglo 97082 - Aplică LED pentru oglindă de baie VADUMI, 11 W, 230 V, IP44
Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 230.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7,4 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7,4 W |
| Loc | Baie |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7,4 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Series | VADUMI Eglo |
| Producător | Eglo |

Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită