
Eglo 900589 - Plafonieră LED dimabilă FUEVA LED/11W/230V, albă
Din metal, din plastic, lăţime
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă cu tehnologie LED.Culoarea luminii: alb cald (3000 K).Lampă performantă la preț accesabil.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 14,6 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14,6 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14,6 W |
| Series | FRANIA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită




Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc