
Aplica LED liniara de colt pentru mobila de bucatarie UNIX, L-90cm LEDBAR-UNIX-90 ANG FE
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumină de plafon modernă cu diode LED. Unghiul de iluminare este de 120° Nu este reglabilă ca intensitate.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 240 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | XELO Luxera |
| Producător | Emithor |

Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, cu lumină rece, diametru
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită