Brilo - Aplică LED pentru montaj sub mobilier LED/8W/230V 4000K 58,5 cm
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipCorp de iluminat pentru mobilier de bucătărie
StilAltele
LocBucătărie
FuncțieTehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului
Metodă de conectarePentru priză
Tip de fișă de curentC
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei8 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei8 W
Echivalent cu un bec convențional60 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total800 lm
Unghiul fasciculului luminos120 °
Durata medie de viață a sursei25000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat8 W