


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp modern de iluminat sub dulap pentru bucătărie, cu întrerupător. Culoarea luminii: alb cald. Sursa LED este inclusă în pachet.Pachetul conține 1x cablu de alimentare și 1x cablu de conectare.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,3 W |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Loc | Bucătărie |
| Flux luminos total | 780 lm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Stil | Altele |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6,9 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Tip | Spot pentru mobilier |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 2,3 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | KOB Eglo |
| Producător | Eglo |

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece, ECOlogic
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită