
Rabalux 6028 - Lampa spot EBONY 3xE27/20W/230V
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 220.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal, Plastic |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 2,2 W/3,2 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,2 W/2,2 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 700 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5,4 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | CARDILLIO Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip halogen, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită

- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită