


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete AGOLADA, cu protecție IP 44, este potrivită pentru utilizare în exterior.Este ideală pentru iluminarea scărilor exterioare.Emite o lumină albă caldă.Sursă de lumină LED inclusă în pachet.Clasa de eficiență energetică: A+.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Puterea de intrare a sursei | 3,7 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,7 W |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 2 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7,4 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | AGOLADA Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu finisaj din cupru
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc

De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită