
Eglo 96914 - LED Lampa spot VEDRA 1 4xLED/3,5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material: metalCuloare: albBec inclus în pachet: DA (LED)Transformator 700mA inclus în pachet.Producător: PaulmannPerioadă de garanție: 5 ani GRATUIT
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1560 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 98 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 50 mm |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Series | DICE Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 12V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită