
Corp de iluminat LED industrial cu senzor PIR LED/20W/230V IP54
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră și aplică de exterior cu senzor de mișcare.Număr de leduri: 73.Culoarea luminii: alb neutru.Distanța de detecție pentru montarea pe perete: 9 m.Distanța de detecție pentru montarea pe tavan: 6 m.Înălțimea de montare: 1,8-2,5 m.Durata comutării: între 10 secunde și 15 minute (timpul se resetează după fiecare detectare a mișcării).
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1250 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Tip | Plafonieră de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Series | CEILING Hadex |
| Producător | HADEX |

De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc

Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită