

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de exterior cu senzor PIR. Produsă din materiale deosebit de durabile. Senzorul PIR reacționează la radiația infraroșie slabă emisă de corpul uman. Dacă persoana se deplasează în cadrul razei de acționare a senzorului, lumina se aprinde. Dacă persoana părăsește zona de detecție, lumina se stinge automat.Raza de acoperire: 10 m. Unghiul de acoperire: 100°. Unghiul fasciculului luminos: 115°. Culoarea luminii: alb cald. Sursa LED este inclusă. Durata de viață a sursei este de peste 30 de ani. Corpul de iluminat beneficiază de o garanție de 5 ani. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Flux luminos total | 270 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Număr de becuri | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tensiune | 230 V |
| Series | RACCOON Philips |
| Producător | Philips |
Recenzii ale utilizatorilor
Funcționează așa cum trebuie.
aspect frumos
satisfacție

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită