

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de podea modernă cu LED dimabilă. Sursa principală cu dimmer rotativ + sursă secundară cu întrerupător on/off. Culoarea luminii: alb cald. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 3000 K, iluminând împrejurimile cu o lumină albă caldă. Lampa include o sursă de lumină LED încorporată, economică. Potrivită doar pentru interior (IP20). Clasa a doua de protecție împotriva șocurilor electrice. Perioada de garanție: 60 de luni.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune/Tehnologie LED |
| Tip de fișă de curent | C |
| Flux luminos total | 1950 lm/240 lm |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22,5 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,5 W/20 W |
| Puterea de intrare a sursei | 2,5 W/20 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tip | Lampadar |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | BAYA Eglo |
| Producător | Eglo |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită