Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 152,9 RON la 178 RON:
GLOBO 58329W - Lampă LED de birou dimabilă TYREL LED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 152,9 RON până la 178 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 8,44 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 161,34 RON
- 06.03.2026 - 161,34 RON
- 25.02.2026 - 157,67 RON
- 01.06.2025 - 173,99 RON
- 16.05.2025 - 148,09 RON
- 28.05.2026 - 152,9 RON
- 06.03.2026 - 152,9 RON
- 25.02.2026 - 141,91 RON
- 01.06.2025 - 173,99 RON
- 16.05.2025 - 139,19 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă de birou cu intensitate reglabilă. Control tactil cu 3 niveluri de reglare a luminozității. Afișajul indică data, ora și temperatura. Afișajul poate fi oprit. Lampa include și funcția de alarmă.Bateria reîncărcabilă 1xCR2332 cu o capacitate de 2200mAh este inclusă în pachet. Durata de funcționare a bateriei: 3 ore. Timp de încărcare: 4 - 6 ore. Acest produs conține o sursă de lumină cu clasa de eficiență energetică F.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză/Cu alimentare pe baterii |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Luminozitate reglabilă treptat/Pe baterii, incluse/Control tactil |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Durata de viață a bateriei | 3 h |
| Series | COSMO Globo, TYREL Globo, OFFICE LAMP Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lampă LED de masă GILLY LED/5W/230V albă Lucide 36612/03/31
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de birou POPPY 1xE27/25W/230V roz
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Veioza/Lampa de masa design decorativ Oxford nickel/gri
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 24656/10/31 - Lampa de masa LED VARIO LED LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă reîncărcabile albe 40 cm IP54 - Jude
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă INER 1xE14/40W/230V gri
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
vidaXL Veioze, 2 buc., senzor de atingere, alb, E14
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă DANA 1xE14/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă albe cu dimmer și reîncărcabile - Murdock
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
În stoc
Veioză LED flexibilă Ideal Lux IO LED/3W/230V CRI 90 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ALI Schöner Wohnen 11726-39 1xE14/15W/230V, gri
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă BARI LED/6W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Redo 90438 - Lampă LED tactilă reglabilă KIRA LED/4,7W/230V 2200 mAh albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ADELLE 1xE27/60W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGBW tactilă dimabilă de masă COSMOS LED/6,5W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
EGLO 9229 - Lampa de masa BASIC 1xE27/40W
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Veioza, lampa de masa design modern Fleur bej 2112115001 NL
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă GRACIA 1xE27/60W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Duolla CANNES 1xE14/15W/230V d. 20 cm argintiu/alb
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă de masă BELLAGIO ByRydens 4024620-5000 - 1xE27/8W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 24868B - Lampă de masă JANIE 1xE14/40W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampa De Birou Nova Metal Crem 25x39 cm
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător

Globo 50300101 - Lampă LED de masă tactilă ALISA 1xG9/3W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Maytoni MOD229TL-L3B3K1 - Lampă LED portabilă reglabilă 3W/5V negru/clar
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Lampă de birou LED dimabilă cu prize și port USB LED/4,6W/230V albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza Dottie Gri 25.5x47 cm
De birou, din lemn, pentru noptiere

Lampă de masă AMOS 1xGU10/15W/230V neagră Amplex 8909
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 74070 - Lampă de masă SYLIRA 1xE14/40W/230V, crem
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
JUST LIGHT. 11080-16 - Lampă de birou flexibilă FLEXI 1xE27/25W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Cottex B2821K - Lampă de masă KENSINGTON, 1xE14/40W/230V, argintie
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilo - Lampă de masă OLANA LED reîncărcabilă pentru exterior, reglabilă, 3W/5V, IP44
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lampă LED de masă LIBRA LED/10W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
SET 6x Bec LED Philips A60 E27/13W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Lumină LED pentru oglindă de baie VESTRA, 12W, 230V, 60 cm, IP44, alb
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

