
Solight WO738 - Plafonieră LED de exterior, 18W, 230V, IP65
- plafonieră, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită designului funcțional și culorii albe, plafoniera exterioară Eric este o alegere excelentă pentru orice locuință modernă. Modelul rotund, realizat din plastic, are o sursă de lumină LED integrată. Consumul de energie al sursei LED este de 24 W, luminozitatea sa este de 2160 lumeni, iar durata sa de viață extrem de lungă este de 30.000 de ore. Temperatura de culoare a luminii este de 4000 K, emițând astfel o lumină albă naturală. Plafoniera Eric poate fi instalată pe terasa sau veranda dumneavoastră. Gradul său de protecție IP64 asigură protecție împotriva pătrunderii prafului și a stropirii cu apă din orice unghi. Diametrul corpului de iluminat este de 280 mm. Această excelentă plafonieră exterioară vine cu o garanție de 5 ani.
| Tip | Plafoniere |
|---|---|
| Putere | 24V |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP64 |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Tensiune | 230 V |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2160 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | ERIC Rabalux |
| Producător | Rabalux |

- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită