
Ideal Lux - Aplica de perete pentru exterior POLAR 1xE27/23W/230V IP66 alb
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 79.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Formă | Rotund |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | BOSTON Polux |
| Producător | Polux |

De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 24V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc