



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat pentru tavan casetat, poate fi utilizat și ca plafonieră.Nu aveți nevoie de Wi-Fi sau adaptor.Controlul continuu este asigurat prin aplicația mobilă AWOX SmartControl.Aplicație gratuită pentru Android și iOS.Bluetooth cu consum redus de energie.Puteți controla atât o singură bec, cât și un grup de becuri.Datorită funcției RGB, puteți schimba cu ușurință culorile luminii, inclusiv albul.Reglare continuă a intensității luminoase (0-100%).Alb cald 2700K - alb rece 6500K.Alegere din 16 milioane de culori - RGB.Setare culori predefinite.Telecomanda este inclusă în pachet.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2160 lm |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | SALOBRENA Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stoc
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru living și dormitor, în set
În stoc
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită