
Aplică perete spot RING 1xGU10/40W/230V
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care vă ajută să creați condițiile ideale de iluminare, adaptate preferințelor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Corp de iluminat LED reglabil de perete din gama Philips Hue. Iluminare modernă pentru exterior exact după preferințele dumneavoastră (de exemplu, luminile se pot aprinde la sosirea acasă și se sting la plecare). Este necesar să dețineți și dispozitivul Hue Bridge - poate fi achiziționat aici. Conectarea componentelor depinde de raza de acțiune a semnalului Wi-Fi. Lampa poate fi controlată prin dispozitiv mobil, tabletă, telecomandă sau vocal (Amazon Alexa, Google Assistant sau Apple HomeKit). Prin aplicațiile Philips Hue pentru sistemele iOS și Android, luminile pot fi controlate de la distanță, indiferent unde vă aflați. Lampa este special concepută pentru utilizare în exterior și a trecut teste riguroase pentru a garanta funcționarea sa (grad de protecție IP44). Dispozitivul de conectare Hue Bridge vă permite să controlați mai multe lumini simultan sau să le împărțiți în circuite diferite. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Amplasare | Living și dormitor |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Alexa |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9,5 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 9,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | HUE TUAR Philips |
| Producător | Philips |

În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Atipică, pentru living și dormitor, în set
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Atipică, în set
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil rustic, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită