
Philips - Aplica de perete pentru exterior CAPRICORN LED/4,3W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație solară de perete cu senzor de mișcare și senzor de amurg.Se aprinde automat la lăsarea întunericului la detectarea mișcării. Baterie: Li-Ion 3,7V 1200 mAh (inclusă în pachet). Rază: max. 6 metri. Unghi de detecție: 120°. 3 Moduri: MOD A - la detectarea mișcării, partea din față și cea de jos luminează la 100% din putere timp de 10s (dacă nu se detectează mișcare, partea din față și cea de jos luminează la 20% din putere). MOD B - la detectarea mișcării, partea din față și cea de jos luminează la 100% din putere timp de 10s (dacă nu se detectează mișcare, luminează doar partea de jos, la 20% din putere). MOD OFF - oprit permanent.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Solare | Da |
| Tip | Aplică de exterior/Aplică solară |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,5 W |
| Puterea de intrare a sursei | 1,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Flux luminos total | 220 lm |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,5 W |
| Stil | Altele |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Series | FOX Greenlux, SOLAR Greenlux |
| Producător | Greenlux |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită