Redo 90039 - Aplică perete exterior LED SEBRA LED/15W/230V IP65
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere230V
TipAplică de exterior
LocGrădină și alei
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP65
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei15 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei15 W
Flux luminos total792 lm
Echivalent cu un bec convențional55 W
Temperatură de culoare3000 K
Indicele de redare a culorilor (cri)80
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat15 W
SeriesOUT WALL Redo, SEBRA Redo, BRICK Redo
ProducătorRedo
Produse similare
Aplică de exterior 1xE27/20W/230V IP54 maro Zambelis E275
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 9899 - Aplică perete exterior BRICK 1xE27/23W/230V IP54 maro
În stocLivrare gratuită
Redo 9898 - Aplică perete exterior BRICK 1xE27/23W/230V IP54 gri