
Proiector LED de exterior cu senzor STEINEL 068080 XLED PRO LED/19,5W/230V IP44 4000K
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector LED complet rotativ cu senzor infraroșu.Ideal pentru iluminarea suprafețelor mari din jurul clădirii.Setare la amurg 2-1000 lx.Raza de acțiune a senzorului de până la 12 m.Timp de iluminare de la 10 sec. până la 15 min.Gama de detecție 240°.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2120 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | REFLECTOR Steinel, XLED PRO Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
- plafonieră, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită