
Spot de exterior incastrabil IP65 IKA SQUARE gri inchis
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Senzor de mișcare cu infraroșu pentru montaj în plafoane false. Ideal pentru instalare în suprastructuri de acoperiș, adăposturi, plafoane suspendate în jurul clădirii, la intrări, pe terase/balcoane etc. Datorită protecției ridicate IP (IP54), este potrivit în special pentru spații exterioare. Zonă de detecție reglabilă, dacă este necesar, prin utilizarea capacelor. Senzorul este fabricat din plastic rezistent la UV. 304 zone de comutare pentru o precizie sporită. Unghi de detecție: 360°. Rază de acțiune: până la 4 m. Setare timp: 8 sec. - 35 min. Setare prag de lumină: 2-2000 lx. Înălțime de montaj: 2,5 - 4 m. Putere maximă: 1000 W.
| Tip | Suspendate |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Orificiu de montare | 66 mm |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Rotund |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Adâncimea de încastrare | 58 mm |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Series | IS360-1DE Steinel, SENSOR Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită