

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră.Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home.Cod QR pentru descărcarea aplicației îl găsiți în galerie.Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Tip soclu | E14 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă/Alexa |
| Formă | Lumânare |
| Soclu | E14 |
| Tip de bec | B40 |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | BULBS and LIGHTSTRIP Smart+ Ledvance, SMART+ BULBS Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |

ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, fluorescent, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită