

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Glbul îndeplinește cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii dumneavoastră.
| Ecologic | Da |
|---|---|
| Model bec | Retro |
| Tip soclu | E27 |
| Tip | Bec filament/Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Glob |
| Soclu | E27 |
| Tip de bec | A60 |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 2 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Vintage |
| Series | VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu MR16, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită