

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bulbă cu inel argintiu.Designul geometric este un atrăgător special.Datorită suprafeței mate, creează o lumină plăcută fără reflexii.
| Cu dimming | Da |
|---|---|
| Tip soclu | E27 |
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Glob |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2600 K |
| Flux luminos total | 420 lm |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Glob |
| Tip de bec | G125 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Stil | Decorativ |
| Series | BULB Paulmann, CLASSIC BULBS Paulmann |
| Producător | Paulmann |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU5,3
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Soclu E27, cu dimming, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită