





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 124,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa de masa moderna, potrivita pentru a fi folosita in orice loc.Lampa este dimmabila cu ajutorul intrerupatorului cu touch de pe corpul lampii.Temperatura de culoare optionala de la 3000K la 5000K.Alimentata cu baterie, care este inclusa in pachet (1x Li-ion; 1200mAh).Lampa se poate incarca cu ajutorul cablului USB.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3050 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 170 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Control tactil/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,8 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,8 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | LA SECA Eglo |
| Producător | Eglo |

De birou, din lemn, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită