





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru tavan, decorat cu sclipiri fine pe suprafață. Setări multiple pentru nivelurile de culoare a luminii și reglarea intensității. Controlul culorii luminii se poate face cu telecomanda sau prin oprirea și pornirea rapidă a întrerupătorului în 4 moduri - lumină caldă / lumină naturală / lumină rece / mod economic (culoare caldă cu intensitate de iluminare de doar 20%). Culoarea luminii selectată poate fi, desigur, reglată suplimentar și cu telecomanda. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Flux luminos total | 2630 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Stil | Altele |
| Series | STARS Immax |
| Producător | Immax |

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită