

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru tavan, decorat cu sclipiri fine pe suprafață. Setări multiple pentru nivelurile de culoare a luminii și reglarea intensității. Controlul culorii luminii se poate face cu telecomanda sau prin oprirea și pornirea rapidă a întrerupătorului în 4 moduri - lumină caldă / lumină naturală / lumină rece / mod economic (culoare caldă cu intensitate de iluminare de doar 20%). Culoarea luminii selectată poate fi, desigur, reglată suplimentar și cu telecomanda. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Flux luminos total | 2630 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Stil | Altele |
| Series | STARS Immax |
| Producător | Immax |

De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri

De masă
În stoc

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită