Bec dimmabil LED VINTAGE E27/4W/230V 1600K - Eglo 11897
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
Cu  dimmingDa
Tip socluE27
Tip becLED
EcologicDa
Model becRetro
TipBec LED /Bec filament
SocluE27
Tensiune230 V
Temperatură de culoare1600 K
Flux luminos total40 lm
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă
FormăGlob
Tip de becG200
Puterea de intrare a sursei4 W
Echivalent cu un bec convențional13 W
Durata medie de viață a sursei25000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Numărul de bucăți din ambalaj1
Perioadă de garanție24 luni
Culoarea luminiiAlb cald
StilVintage
SeriesVINTAGE BULBS
ProducătorEglo
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54