
Philips 50403/17/PN - Lampa incastrata MYLIVING DONEGAL 1xGU10/5,5W/230V
- bec tip LED, - bec tip halogen, încastrat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Luminozitatea poate fi reglată prin intermediul unui variator de tensiune de perete (neinclus). Tehnologie EYE Comfort – acestea sunt becuri LED fabricate la o calitate de primă clasă. Acest tip de modul îndeplinește criteriile stricte ale standardului EyeComfort. Cu tehnologia LED se poate economisi până la 80% din costurile energetice. Corpul de iluminat este economic și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Orificiu de montare | 70 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 60 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | DIVE Philips |
| Producător | Philips |

- bec tip LED, - bec tip halogen, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, în stil industrial, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită