

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED cu funcție RGB.Set complet, inclusiv bandă, sursă de alimentare și telecomandă.Sistem autoadeziv simplu pentru o montare fără probleme.Material flexibil care se adaptează la diverse suprafețe.Finisaj pentru protecție împotriva prafului și a stropilor de apă. lungimea benzii: 5 m.Număr de diode LED: 150.Banda poate fi scurtată.Telecomanda funcționează cu baterie 1xCR2025 (inclusă în pachet).
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Flux luminos total | 505 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | SIMPLED Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc