
Bandă dimabilă pentru televizor LED/3,5W RGB 2m ZOLL 5V Paulmann 78880 + telecomandă
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda LED de interior inteligentă Govee Wi-Fi RGBIC PRO SMART economisește energie și vor conferi locuinței o atmosferă strălucitoare. Tehnologia RGBIC poate reda 16 milioane de culori și permite reglarea intensității luminii de la 1-100%. RGB (16 milioane de culori), 64 de moduri de scenă, moduri de muzică ritmică și culori personalizabile. Cei cărora le plac mai multe culori vor adora funcția de control segmentat al culorilor, permisă de tehnologia RGBIC. Culoarea fiecărei secțiuni a benzii poate fi personalizată după bunul plac și se poate crea un iluminat unic, potrivit pentru ideile, gusturile și stările de spirit ale oricărei persoane. Produsul este prevăzut cu un microfon integrat care îi permite să sincronizeze lumina cu muzica și ritmul pentru a crea o atmosferă unică. Banda poate fi utilizată practic oriunde – în camera de zi, dormitor, bucătărie, birou etc. Setările de culoare și de intensitate a luminii pot fi gestionate cu ușurință cu ajutorul aplicației Govee Home (disponibilă atât pe iOS, cât și pe Android). Produsul are funcție de temporizare, de personalizare a culorilor, mod video, sincronizare a muzicii și moduri de scenă. De asemenea, temporizatorul poate fi utilizat pentru a seta orele de oprire și de pornire automată, cum ar fi momentul în care adormiți și cel în care vă treziți. Banda poate fi controlată vocal prin Siri, Amazon Alexa și Google Assistant. Produsul este ușor de montat cu benzi 3M. Banda poate fi scurtată și ajustată la lungimea dorită. Conectivitate: Wi-Fi + Bluetooth. Lungime: 5 m. Alimentare cu energie electrică prin intermediul adaptorului de rețea. Conținutul pachetului: bandă LED, 1 adaptor de rețea.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | RGB/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Flux luminos total | 220 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, freestanding
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc