







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O masă de lucru extrem de modernă și impresionantă din punct de vedere vizual, caracterizată printr-o manoperă de înaltă calitate și un mecanism de ridicare solid, care rămâne invizibil atunci când piesa de mobilier este pliată. Datorită designului său elegant, poate fi folosită ca o masă destul de mare - blatul are o lățime de 170 cm atunci când este desfășurat. Picioarele solide garantează o stabilitate ridicată și rezistență la sarcini.
| Adâncime: | 70 cm |
|---|
| Formă | Ovale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Extensibile | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 110 cm / 170 cm |
| Înălțime | 45 cm / 74 cm |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător (fără reglare pe înălțime) |
| Greutate cu ambalaj | 60 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
60×45 cm, ovală, dreptunghiulară
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, dreptunghiulară, în stil modern

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, lucioasă, dreptunghiulară

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
55×60 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, dreptunghiulară, mată

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, în stil industrial

55×65 cm, în stil modern, mată

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
55×60 cm, extensibilă, în stil modern

55×65 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată