











Dimensiuni 76×80 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Masa AVARI a fost creată în conformitate cu principiul "mai puțin înseamnă mai mult". Cu un design simplu, elegant și solid, iar cu trei inserții de 50 cm lungime, partea superioară poate fi extinsă considerabil, oferind posibilități mari de utilizare atât la sărbătorile de familie mai mici, cât și la cele mai mari (cu o capacitate de până la 10-12 persoane). Este ideal pentru cei care apreciază confortul, calitatea înaltă și durabilitatea pentru mulți ani de acum încolo.
| Adâncime: | 80 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Număr persoane | 8 și mai multe |
| Tip masă | Extensibilă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 140 sau 120 cm (în funcție de mărimea selectată) |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 3 buc. x 50 cm (ascunse sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 85 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76 cm, ⌀ 90 cm, rotundă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor nuc, pentru 4 persoane
Disponibil în 7 e-shop-uri

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil scandinav, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
76 cm, ⌀ 90 cm, rotundă, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibilă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu blat din marmură
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
74×120×80 cm, decor frasin, în stil scandinav

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, în stil industrial, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor tec, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
75×100×60 cm, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor nuc, cu picioare metalice

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată