
Plafonieră LED GALAXY LED/24W/230V bej/alb
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 403,9 RON
- 24.07.2024 - 403,9 RON
- 15.01.2024 - 404 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător BPS Koncept pe care îl avem în stoc la prețul de 403.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Bej |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | LYRA Brilagi, GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |
Produse similare


Paulmann 79928 - Plafonieră LED LORIA dimabilă, 22W, 230V
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Plafonieră LED pentru baie MOREEN LED/18W/230V Ø 34 cm IP44
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MARSHALL 2xE27/60W/230V
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Paulmann 79896-LED/32W SMART VELORA plafonieră reglabilă 230V 2700-6500K
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna CLARA top 80 CCT SWITCH dimm champagne
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată dimabilă 2 în 1 CERES 30W/230V IP44 albă Lucide 28112/30/31
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi SIRIJA LED/24W/230V d. 45 cm bej
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 135W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 80 cm, alb
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi CARVALHO SLIM 1xE27/60W/230V stejar d. 27 cm
Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design circular GEMINI pl d061 on-off alama
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SIRJA WOOD LED/36W/230V d. 45 cm alb/stejar
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED VELVET SQUARE Brilagi, 24W, 230V, maro
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED WOODY LED/24W/230V d. 38 cm
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07293L - Plafonieră LED+CCT dimmabilă SEMPLICI 60W/230V, Ø 60 cm, cu telecomandă
Smart, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71289 - Plafonieră LED DEWSON, 37 W, 230 V
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Duolla ROLLER LED/24W/230V d. 45 cm bej
În stocLivrare gratuită
Eglo 99622 - Plafonieră LED VALCASOTTO, 20W/230V, Ø37 cm, bej
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen MONTA 14233-16 - Plafonieră LED dimabilă, 21W/230V, alb
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Briloner 3065-014 - Plafonieră LED reglabilă IVY 42W/230V Wi-Fi Tuya Ø49 cm+telecomandă
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Eglo 900916 VALLEROSA LED/25,2W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera din oțel 120 cm incluzând LED cu telecomandă - Liv
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED LUCIA LED/24W/230V, diametru 31 cm, bej
În stocLivrare gratuită
Lustra LED aplicata tavan din aluminiu alb Aros
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo FUEVA 5, 20W, 230V (99232)
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Eglo 78214 - Plafonieră LED FUEVA, 16,5 W, 230 V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED PIATTINO, 30W, 230V, 3000/4000/6000K, Ø 40 cm, albă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Orion- Lampă LED 2 în 1 plafonieră/suspendată PALKKI LED/38W/230V 3000/4000/5000K gri
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilliant SLIMLINE LED/14W/230V 3000/4000K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Redo 01-3731 FRISBI LED/12W/230V 3000/4000K IP44 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/51W/230V albă/bej Top Light + telecomandă
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/22W Paulmann 70983 ABIA 230V
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu PASTELO 1 1xG9/12W/230V negru
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi -LED Plafonieră LED reglabilă SLIMFRAME SKY LED/80W/230V 120x60 cm argintiu/albastru+telecomandă
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită