
Ventilator de tavan modern din oțel cu imprimeu de lemn 80cm cu comutator cu lanț - Fresh
Diametru
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan cu funcție de ventilator. În timpul verii, ventilatorul asigură o briză plăcută, iar iarna poate distribui aerul cald. Control prin intermediul unui întrerupător de perete: lumină / ventilator / lumină și ventilator. Puterea motorului: 29W. Puterea luminii: 27 W. Nivel de zgomot: 70 dB.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 27 W |
| Formă | Rotund |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 27 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 27 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1950 lm |
| Nivel de zgomot | 70 |
| Series | LEONARD Leuchten Direkt, LED FAN |
| Producător | Leuchten Direkt |

Diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru
În stocLivrare gratuită






Diametru
În stocLivrare gratuită





Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc