
Protecţie matlasată pentru saltea, impermeabilă, acoperire parţială 80 x 200 cm
- husă de protecție
Livrare în peste 1 ziPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Protecţia impermeabilă matlasată PLATO va împiedica murdărirea şi deteriorarea saltelei. Stratul superior al protecţiei este din microfibră aerisită, umplutura din fibre uşoare de poliester 100 g/m2, iar stratul inferior este din material textil neţesut. Protecţia ce prelungeşte viaţa saltelei este prevăzută cu 4 prinderi elastice în colţuri, care permit fixarea acesteia pe saltele cu orice înălţime. Se recomandă spălarea la 60 °C. Produsă în Spania. Material: 100% poliester, PVC protejează salteaua de uzare protejează salteaua de murdărire protejează salteaua de acarieni previne apariţia alergiilor şi a astmului face salteaua mai moale prelungeşte viaţa saltelei
| Sortiment | Huse de protecție |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 x 200 cm |
| Gramaj | 100 g/m² |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Tip de ajutor medical | Protecția saltelei |
| Tip | Protecția saltelei |
| Umplutură | Fibre de poliester |
| Proprietăţi | Impermeabile |
| Caracteristici | Plató, Impermeabile |
| Material husă | Poliester, PVC |
| Tara originala | Europa |
| Produs cehesc | Nu |
| Producător | Cotopur Cotoblau, s.a |

- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
În stocLivrare gratuită
- husă de protecție
În stocLivrare gratuită
Toppere
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Toppere
Livrare în peste 2 săptămâni
- husă de protecție
În stocLivrare gratuită
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Toppere
În stocLivrare gratuită
Toppere
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, toppere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
În stoc
Toppere
În stocLivrare gratuită
- husă de protecție
În stoc
180×200 cm, toppere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Toppere
În stoc
160×200 cm, - husă de protecție
În stoc
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Toppere
În stocLivrare gratuită
Toppere
În stocLivrare gratuită
Toppere
În stocLivrare gratuită
72×190 cm, - husă de protecție, înălţime
Livrare în peste 1 zi
Toppere
În stocLivrare gratuită
- husă de protecție
În stocLivrare gratuită
Toppere
În stocLivrare gratuită
180×200 cm, toppere
În stocLivrare gratuită
90×200 cm, - husă de protecție
În stocLivrare gratuită
180×200 cm, - husă de protecție
În stocLivrare gratuită
Toppere
În stocLivrare gratuită
- husă de protecție
În stocLivrare gratuită
100×200 cm, toppere
În stocLivrare gratuită
160×200 cm, toppere
În stocLivrare gratuită

Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi

Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi