

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu luminozitate reglabilă.Luminozitatea poate fi reglată cu ajutorul unui întrerupător obișnuit de perete.Luminozitate: 25%-50%-100%.Funcție de memorare.
| Formă | Rotund |
|---|---|
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 7,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 750 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 1000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7,5 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Stil | Altele |
| Series | FRAMES Briloner |
| Producător | Briloner |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită