

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită numai pentru interior (IP20). Telecomandă inclusă. Cu ajutorul telecomenzii se poate selecta luminozitatea luminii. Temperatura de culoare poate fi, de asemenea, modificată: de la 2.700 K la 6.000 K. Funcție de memorie și mod de lumină de veghe. Culoarea luminii poate fi modificată chiar și cu un întrerupător de perete obișnuit (2.700/4.000/6.000 K). Sursă LED economică încorporată.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2640 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Series | ALSUNA Globo, EILA Globo |
| Producător | Globo |

Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită