
Spot de perete RENEZ 1xE14/4W/230V ITALUX SPL-95820-1
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Azzardo pe care îl avem în stoc la prețul de 178.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Series | MANE Azzardo |
| Producător | AZZARDO |

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, în stil modern
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 24V
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc