
Plafonieră LED dimabilă WINCEL LED/40W/230V 2700-6500K Philips + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan cu cadru din lemn natural.Cu telecomandă și posibilitatea de a schimba temperatura cromatică.Iluminatul poate fi, de asemenea, controlat cu un întrerupător de perete obișnuit.Datorită tehnologiei LED, economisiți până la 80% din costurile cu energia.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Culoarea luminii | Alb natural/Alb rece/Alb cald |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1440 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Decorul lemnului | Pin |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | MANAROLA Brilagi, WOOD CEILING, OAK Lamkur, NATURAL Lamkur |
| Producător | Brilagi |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită