
Solight 1V40-WW - Perdea luminoasă LED pentru exterior 120xLED/230V 3 m IP44
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest proiector de fulgi de zăpadă cu LED-uri va adăuga decorului de iarnă atmosfera potrivită, proiectând un motiv de cristale de zăpadă albe și albastre. Trebuie doar să-l plasați exact acolo unde aveți nevoie, fie în exterior, fie în interior. Cablul de alimentare de lungime standard de 5 metri asigură o flexibilitate maximă, chiar și atunci când priza este departe. Utilizarea este simplă: conectați proiectorul la priză, fixați-l în pământ cu ajutorul vârfului de fixare și apoi bucurați-vă de peisajul de iarnă. Fiecare suprafață liberă de până la 50 m2 poate deveni un ecran de proiecție. Dimensiunea suprafeței proiectate pe perete depinde de distanța de instalare a proiectorului (cu cât distanța este mai mare, cu atât suprafața este mai mare).
| Tip produs | Proiector |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Decorațiuni/Lampă de exterior |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | PROJECTOR Nedis, OUTDOOR PROJECTOR |
| Producător | Nedis |

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită