




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică LED economică Potrivită pentru iluminarea coridoarelor, scărilor, zonelor de intrare, verandei. Ușor de instalat. Temperatură de culoare: 4.000 K. Unghiul fasciculului: 120°. Accesorii de montare incluse.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Tip | Aplică |
| Loc | Hol |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | PROJECTLINE Philips |
| Producător | Philips |

Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită


De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Freestanding
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită