
Paulmann 94457 - Set 5x LED de 4W, sistem complet pe cablu CLEAR 230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 247.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Tip de bec | P45 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | XARA Globo |
| Producător | Globo |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil industrial, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităSmart, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităAplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc

Carusele
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc