



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cearșaf din bumbac Materialul cel mai comun și cel mai răspândit pentru lenjerie de pat este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea prețului. Bumbacul este respirabil, moale și absoarbe excelent orice umiditate. Se potrivește astfel și persoanelor care transpiră mai mult noaptea. Un posibil dezavantaj este șifonarea și necesitatea ulterioară de călcare. Bumbacul dovedit de ani de zile este o fibră naturală obținută din planta de bumbac, care este delicată cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac Greutate: 130 g/m2 Culoare Gri Negru Verde Caracteristici Motiv modern cu dungi colorate Recomandare spălare: săptămânal, maximum 1x la 14 zile Temperatură recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Povlečení este necesar să fie călcat Sfaturi practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat bine Spălați lenjeria de pat separat, întoarsă pe dos și închisă Folosiți detergent adecvat materialului și culorii lenjeriei de pat După spălare, optați pentru centrifugare delicată Călcați lenjeria de pat pe dos, prevenind astfel deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 față pentru cuvertură 140 x 200 cm | 1 față pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat pentru un pat dublu Lenjerie de pat pentru copii
| Material | Bumbac, Creponat, Microfibră |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Imprimeu | Dungi |
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Gramaj | 130 g/m2 |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi, Abstract |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Fara calcare | Nu |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |

Cu fermoar, din microfibră, cu imprimeu floral
În stoc
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
19×29 cm, pentru copii, peppa pig
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
4×120×23 cm, din PAL, mată
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc