


Dimensiuni 50×70 cm
Material 100% microfibră - poliester Culoare Verde Portocaliu Roz Dimensiuni Lățime: 50 cm Lungime: 70 cm Specificații Nu înălbi Închidere cu fermoar Temperatura recomandată pentru spălare 30–40 °C (conform etichetei producătorului) Inspirați-vă în continuare Huse de perna Textile Perne decorative Umplutura pentru perna Paturi si cuverturi de pat Perdele si draperii
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
| Tip închidere | Fermoar |
|---|---|
| Motiv | Unicolor, Floral |
| Material | Poliester |
| Culoare | Verde |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Stil | Modern |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,1 kg |
| Seturi | Fata de perna individuala |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc