


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou cu design simplu.Datorită intensității reduse a luminii, este utilizată mai degrabă ca corp de iluminat decorativ.Flux luminos: 15 lm (alimentată cu baterii), 70 lm (funcționare la rețea).Alimentare: 2 x AA 1,5 V (nu sunt incluse) sau USB 5V 1 m (inclus în pachet).
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Pe baterii, neincluse/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 15 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 3 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii/USB |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | LAMP Amplex, AMOS Amplex |
| Producător | Polux |

Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, cu dimmer
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Din lemn, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Carusele
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită