
363,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Se montează în tavan prin folosirea arcurilor. AICI se poate comanda un cadru folosit pentru a transforma produsul în plafonieră.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Loc | Baie |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Orificiu de montare | 190 mm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Flux luminos total | 2600 lm |
| Adâncimea de încastrare | 120 mm |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Series | ATUEL Brilum |
| Producător | Brilum |




Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită