

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 241.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Formă | Pătrat |
|---|---|
| Tensiune | 230 V |
| Adâncimea de încastrare | 56 mm |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Loc | Dormitor |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | SALOBRENA Eglo |
| Producător | Eglo |

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită